Info

Jesteśmy zespołem projektantów zajmującym się kompleksowym projektowaniem domów szkieletowych na terenie Skandynawii oraz Polski. W Skandynawii najbliższy jest nam rynek Norweski. Nieustannie poszerzamy nasze horyzonty i podejmujemy się nowych wyzwań w Szwecji oraz Danii.

Skład naszego zespołu tworzą: dyplomowani architekci, inżynierowie i specjaliści z dziedziny budownictwa. Współpracujemy również z podmiotami wykonawczymi w Norwegii i w Polsce.

Na terenie Norwegii współpracujemy z partnerskim biurem projektowym, co daje nam dużą swobodę działania na tamtejszym rynku – sprawnie dopełniamy wszelkich formalności związanych z procesem otrzymania pozwolenia na budowę oraz procesem wykonawczym.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracach projektowych i budowlanych na terenie Norwegii. Dzięki temu znamy zasady i obyczaje budownictwa skandynawskiego.

”Dom Skandynawski” jest częścią biura architektonicznego Ggrupa skierowaną do Klientów o wysokiej świadomości jakości budownictwa szkieletowego.

Klientów skandynawskich obsługujemy indywidualnie na terenie ich inwestycji oraz w biurze naszego norweskiego partnera w Sandefjord.

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do nas!

kontakt